03
VI

Życie Na Ziemi – Jednocząca Moc Miłości

ŻYCIE NA ZIEMI … JEDNOCZĄCA MOC MIŁOŚCI
Wybraliśmy ten plan, tę planetę … dlaczego zdecydowaliśmy się tutaj zejść wiedząc, że doświadczenia w dualiźmie, w iluzji są wyzwaniem dla świadomości Istoty w ciele. Odważyliśmy się tego dokonać aby uczestniczyć w pięknym choć trudnym czasie dla Ziemi i świadomości Życia na Ziemi. Każdy z nas przyniósł swą zdolność, swój dar, który służy nam indywidualnie dla naszego najwyższego dobra więc i dla innych.
Przyszliśmy tu po to aby nieść Życie pełne Miłości … jak Serce na dłoni … po co jest to ŻYCIE?

ŻYCIE jest po to by je kochać i doceniać za wszystko czym jest i za wszystko czym TY jesteś. Idąc – słuchaj fal życia płynących wokół Ciebie, dziecka śmiejącego się w zachwycie, wiatru goniącego Cię z Miłością – słońce to odbicie wszystkiego co jest zawarte w Twoim Sercu.
Kiedy kochasz siebie ze słodką niewinnością i namiętnością morza kwiatów i nie ma w Tobie obawy w jaki sposób spotkasz swoją Miłość i kiedy idziesz przez życie z Miłością do Stwórcy wówczas poznasz Miłość jaką obdarzają się Bliźniacze Dusze, tak dokona się połączenie, a jednocząca siła Prawdziwej Miłości stanie się Twoim udziałem. Autori