24
XI

Uwolnienie Świadomości – zarządzenie

Dla każdego kto poczuje , że to zarządzenie rezonuje z Jego Świadomością … wprowadzajcie je do Swojej przestrzeni i przekazujcie dalej …

Ja Istota Światła, w mocy Najwyższego Stwórcy, wprowadzam zarządzenie w moją przestrzeń – od Praźródła po Tu i Teraz – aby ukazała mi się moja Świadomość we wszystkich wibracjach i przestrzeniach, gdziekolwiek się ona znajduje. Transformuję te wibracje, uwalniam je z niskich przestrzeni i przyjmuję moją wolną i Czystą Świadomością w Świetle i Miłości , do Jedności Istoty Światła, którą Jestem w Mocy Najwyższego Stwórcy. Taka jest Moja Wolna Wola.

Tym zarządzeniem przywołuje się do siebie – swojej Świadomości i przestrzeni wszystkie energie Świadomości, które w jakikolwiek sposób zostały z różnych powodów uwięzione, zaburzone, zmanipulowane. Świadomość jako najistotniejszy aspekt naszego Istnienia determinuje nas zarówno w ciele fizycznym jak i na poziomie Istoty, którą jesteśmy. Dlatego jest tak ważne aby odczuwać siebie jako jedno JA, a jest to możliwe tylko wtedy kiedy Świadomość będzie wolna.