24
XI

Tym zarządzeniem uruchamia się Wir uwalniający od iluzji deformującej osobowość i charakter, działa jak „wirówka”, która nie dopuszcza zaburzeń w energiach wpływających w czakry na plecach. Bardzo silnie płynie po całym kręgosłupie od czakramu korony po podstawę i do Ziemi ..

JA Istota Światła uwalniam się od przekonań i niskich pobudek osobowości i charakteru, od wpływu „ego” na moje decyzje wypływające z prawa Wolnej Woli. Stawiam Siebie w nowej przestrzeni o najwyższej wibracji Światła dla mnie dostępnej. Wprowadzam to zarządzenie w moją przestrzeń dla mojego Najwyższego Dobra. Taka jest Moja Wolna Wola.

Osobowość, charakter, ego … są jak magnes, który przyciąga wszystko co ma jakikoliwek punkt zaczepienia. Są to zarówno energie przestrzeni innych, wysyłających swoje definicje dotyczące różnych wartości, chcących przeforsować swój punkt widzenia, uznając go za jedyny właściwy , jak i te energie, które powróciły ponieważ zostały wysłane z niską wibracją zaburzającą przestrzeń…więc też powróciły jako zaburzenie. Bardzo dobrym sposobem na oczyszczenie tego stanu rzeczy jest dalsze działanie, bardzo staranne „przejrzenie siebie”, bez oceniania, jednak z wielką uważnością i uczciwością … efekt gwarantowany … uwolnienie od ego, a osobowść, charakter i psychika – spójna i stabilna. Jedno JA.