13
II

UWOLNIENIE ENERGII POTENCJAŁU cz. 2

Kontynuacją uwolnienia energii potencjału jest rozpuszczenie się czasu – nakładki czasowej na Przestrzeni. Ograniczenie poprzez „ciasność ” tej nakładki powoduje, że plynąca energia potencjału ma utrudniony – hamowany czas reakcji w trakcie tworzenia. To co ma się zamanifestować , zaistnieć z uruchomionego Potencjału jest przesunięte w stosunku do manifestacji tu i teraz.
Rozpuszczanie się nakładki czasowej właśnie się dokonuje. Przestrzenie ograniczone przez nią staja sie luźniejsze i plastyczniejsze. Zaczynają się też ze sobą łączyć … łączą się te, które mają tę samą wibrację, natomiast te o nieharmonijnych wibracjach oddzielają się od siebie.
Czas, można powidzieć rozciąga się. Jest odczucie, ze tydzień jest miesiącem, a dzień tygodniem … a nawet więcej, odczucie zatrzymywania się czasu. To odczucie to jest wyjście poza czas i bycie w przestrzeni poza czasem gdzie odczuwamy tylko stan bycia i lekkosć istnienia. I to właśnie dzieje sie teraz.
Ludzie, sytuacje i rzeczy przenoszone sa do przestrzeni o bardzo słabo odczuwalnym „czasie” – fali niosącej kontynuację. To również wkrótce zaniknie aby mogło manifestować się kreowanie „teraz”. Aby Istoty żywe – czujące doświadczyly reaktywacji Światła w ciele, aby przeszły do postaci Swiatła, oddychania Swiatłem i odżywiania sie nim.
Cały Wszechświat odczuł tę zmianę … cała Przestrzeń okalająca Potencjał odebrała te wibracje. Powłoka tej konstrukcji transformuje się … ta powłoka oddzielająca Energię Potencjału wewnątrz Przestrzeni od jedności Absolutu staje się cieńsza. jest nawet lekko prześwitująca, jeszcze mglista ale można już dostrzec, że jest za nią COŚ więcej.
Całe działanie rozpuszczania nakładki czasowj już się wycisza, zaczyna stabilizować się Przestrzeń Potencjału.
Dzisiejszej nocy Ludzie na Ziemi jak i całe Istnienie wewnątrz Przestrzeni bądą odczuwać zmiany.
Istoty mające pamięć o Absolucie Jedności już doznają radości… inne w tym samym momencie odczuwają niepokój.
Jednak dla całości Porencjału tej Przestrzeni i Wszechistnienia oznacza to przybliżenie się do WEJŚCIA DO DOMU – do ABSOLUTU JEDNOŚCI.